Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që pas një pauze për disa vite, u rikthye fuqishëm në tregun muzikor.

Fjala është për Anxhelina Hadërgjonaj, e cila për prodhimtaritë e saj po përflitet në rrjet e në faqet rozë.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka shpërndajnë një imazh tejet tërheqës.

Derisa theksoi tiparet e bujshme trupore para pasqyrës, artistja pati edhe një befasi për 201 mijë ndjekësit.

“Kënga e re lansohet shumë shpejt”, ka shkruar ajo në përshkrim.

“No Drama” në anën tjetër është projekti saj I fundit, që u prit mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...