Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj shfaq setin e ri fotografik, merr vëmendjen e madhe të fansave

Anxhelina Hadërgjonaj tashmë është bërë edhe më aktive në prurjet e reja muzikore.

Të njëjtën ajo po e bën edhe përmes postimeve në rrjete sociale, teksa po mban të azhurnuar fansat.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka sjell setin e ri fotografik.

Artistja shfaqet si gjithmonë e veshur plot stil, ndërsa ka vënë në fokus edhe fizikun e formësuar.

Për shkak të pandemisë coronavirus, Anxhelina është parë duke mbajtur edhe maskë mbrojtëse, që kombinohej me veshjen.

Flokët e lakuara kësaj radhe i ka lënë mbi super, derisa për makijazh ka shkuar me nuanca më të hapura.

Sidoqoftë kësaj, “No Drama” është hiti saj i fundit, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...