Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj shpenzon mbi 160 mijë euro për një veshje ditore

Anxhelina Hadërgjonaj ditë më parë u rikthye sërish në industrinë muzikore.

Përmes baladës “Precious” ajo mahniti mijëra admirues të muzikës së saj, të cilat për vite me radhë kishin pritur një projekt nga ana e saj.

Pas suksesit që pati, Anxhelina tashmë po mban të azhurnuar fansat me postime nga përditshmëria.

Gjatë paraqitjeve, ajo padyshim që shpenzon një ton parash, duke kuruar pothuajse çdo detaj në dukjen e saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Shqip.Closet ka publikuar shumën e veshjes dhe aksesorëve të një imazhi të fundit të bukuroshes brune.

Gjithsej ajo ka shpenzuar 164.760 euro, derisa çmimin më të lartë e posedojnë aksesorët e vendosur në dorë.

Anxhelina dukej e mrekullueshme në po të njëjtin postim, duke bërë që fansat ta admirojnë edhe më shumë.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...