Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj zbulon datën e saktë të lansimit të këngës së re “No Drama”

Për këtë fillimvit një projekt i ri muzikor do të publikohet së shpejti edhe nga këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj.

Artistja, e cila në dhjetor bëri rikthimin pas një kohe të gjatë, tashmë po vjen me një tjetër këngë.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka mbajtur të azhurnuar vazhdimisht fansat, ndërsa përkrahjet nga miqtë dhe të famshmit të huaj nuk kanë munguar.

Së fundmi, grimeri i njohur botëror, Ariel, ka bërë të ditur se “No Drama” lansohet më 29 nëntor dhe se është krenar për sukseset e artistes shqiptare.

“No Drama lansohet këtë muaj, 29 janar. Anxhelina jam shumë krenar për të gjitha sukseset e juaja dhe për atë që je”, ka shkruar Ariel në një postim të ndarë në InstaStory.

Më poshtë ndërkohë ua sjellim një pjesë të këngës së re:

“Precious” në anën tjetër për vetëm një muaj ka grumbulluar mbi 400 mijë klikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...