Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina josh ndjekësit me imazhet e reja

Anxhelina është ndër artistet shqiptare që gjithmonë tërheq vëmendje me stilin e saj.

Në rrjete sociale ajo është mjaft aktive duke ndarë postime të ndryshme nga jeta dhe karriera profesionale.

Në një fotografi të fundit të shpërndarë në Instagram, bukuroshja brune ka mahnitur ndjekësit.

Fustani shumë-ngjyrësh bëri që t’i theksoheshin tiparet e bujshme trupore, të fituara përmes stërvitjeve në palestër.

Flokët dhe makijazhi profesional ka bërë edhe më të perfeksionuar dukjen, për të cilën u pëlqye shumë.

“Run For” në anën tjetër është kënga e saj e fundit, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...