Agjencia Zhurnal.mk

Anxhelina joshë ndjekësit duke incizuar veten nga afër

Anxhelina duket joshëse.

Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj me një video, shkruan lajmi.net. Ajo nuk ka treguar shumë mirëpo duket seksi derisa fokuson gjoksin në videon e shkurtër që e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Anxhelina kohët e fundit ka qenë e komentuar për pozat provokative dhe po vazhdon akoma me të njëjtin ritëm.

Videon mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...