Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina nuk zhgënjen me pozat e reja, thekson gjoksin me dekoltenë e hapur

Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, pëlqehet në masë të madhe për stilin e veçantë.

Tashmë për të është duke u komentuar edhe për shkak të projekteve muzikore, me të cilat u kthye në treg pas shumë viteve.

Sidoqoftë kësaj, ajo nuk po lë anash as edhe postimet nga përditshmëria, ndërsa mahnit 203 mijë ndjekësit.

Anxhelina u shfaq me një fustan shumë-ngjyrësh, derisa dekolteja e hapur I theksoi gjoksin e formësuar.

Po të njëjtat imazhe ishin realizuar para dy ditësh, teksa këngëtarja tha se kishte arsye për të festuar.

Ndërkohë, “Run For” është kënga e saj e fundit, që u realizua rreth dy muaj më parë.

Postime të ngjashme

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Një Hirushe që ëndërron të bëhet biznesmene dhe jo princeshë! Filmi i ri i përrallës së famshme do t’ju surprizojë

D V

E ëma donte Bora Zemanin për nuse, Atdheu habit me deklaratën

D V

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

Dua Lipa vazhdon të eksplorojë gjurmët shqiptare – ndalesa e saj e radhës në Butrint

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...