Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Aplikacioni i Samsung kthen çdo iPhone në një telefon Galaxy

Përdoruesit e Apple mund të përdorin një aplikacion të ri për të marrë ndërfaqen Android të Samsung në iPhone të tyre.

Kushdo që zotëron një iPhone dhe dëshiron të dijë se si është një telefon Samsung me Android mund të përdorë një aplikacion të ri. Me aplikacionin e saj në internet, prodhuesi Korean dëshiron t’i bëjë telefonat e tij Galaxy më të pëlqyeshëm për përdoruesit e iPhone.

Pasi të fillojë, iTest simulon një ndërfaqe përdorimi Samsung në çdo iPhone.

Për të qenë në gjendje të provojnë aplikacionin në internet, përdoruesit e Apple duhet të shkojnë në faqen e internetit itest.nz me iPhone-in e tyre . Pastaj faqja e internetit duhet të ruhet si një faqeshënues në ekranin kryesor – dhe kaq.

Një vështrim i parë në iTest tregon se aplikacioni është bërë vërtet mirë. Ndërfaqja e përdoruesit Samsung në iPhone në të vërtetë duket reale dhe ofron një numër të habitshëm të funksioneve.

Postime të ngjashme

Sulmet masive kibernetike kryesisht paralizuan internetin në Belgjikë

S.B.

Ristartojeni telefonin tuaj me Android tani – pastaj lexojeni këtu pse!

S.B.

Apple Watches do të masë glukozën dhe alkoolin në gjak

S.B.

Tani e tutje, Instastoryt do të duken ndryshe

S.B.

Microsoft do të heqë plotësisht Adobe Flash Player nga Windows 10

S.B.

Elon Musk: Mbi 500 mijë njerëz kanë bërë parapagimin për shërbimet e internetit Starlink

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...