Agjencia Zhurnal.mk

Apple iu mundëson të vendosni emotikon në AirPods

Apple është duke iu ofruar falas klientëve të saj që të vendosin një emotikon në dëgjueset e saj AirPods dhe AirPods Pro.

GSMArena raporton se mund të vendosni emotikona të ndryshëm, e gjithashtu edhe emrat mund të shënoni në to, transmeton Koha.net.Megjithatë, nuk mund të vendoset në to edhe emotikoni edhe emri në të njëjtën kohë.

Më poshtë mund të shikoni disa prej emotikonëve që mund të përdorni.

Image

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...