Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Apple së shpejti mund të ofrojë opsionin e ruajtjes me kapacitet 1TB

Zhurnal Ads

Apple së shpejti mund t’u ofrojë blerësve të iPhone një mundësi ruajtje 1TB. 

Këtë e tha Jon Prosser, në Twitter, i cili vazhdimisht shënon lajme për Apple.

Këtë shkrim ai e bëri dje, duke thënë se shpresoj se të gjithë jeni gati për iPhone me kapacitet 1TB, transmeton Telegrafi.

Prosser nuk specifikoi se kur pritet të dalë në treg një iPhone i tillë.

Kompania amerikane e teknologjisë zakonisht dyfishon kapacitetin e ruajtjes te iPhone-t në fund të fundit çdo dy vjet, që do të thotë se ” iPhone 13″ i vitit të ardhshëm mund të prezantohet me siguri me mundësi ruajtje prej 1TB.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Marrëveshje miliarda dollarësh për TikTok-un, blerësi pritet të konfirmohet së shpejti

admin

FBI alarmon për përgjimet përmes zileve-spiunë

admin

Gjithnjë e më shumë agjenci qeveritare amerikane po sulmohen nga hakerët, dyshohet për një sulm nga Rusia

S.B.

Tesla Tequila tani është një produkt i vërtetë dhe tashmë është shitur

Z H

Alibaba mohon pretendimet se softueri i saj u përdor për të identifikuar ujgurët

S.B.

I vetmi vend në Evropë ku dronët janë plotësisht të ndaluar

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...