Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Zhurnal Ads

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë së bashku, një djalë.

Lajmi u bë i ditur nga vet Grishaj, i cili ndau një fotografi me të birin në llogarinë personale, Instagram.

https://www.instagram.com/p/CGhSwV9nAFL/?utm_source=ig_web_copy_link

“Lindi Dielli”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Ndërkohë, urimet krahas postimit nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që numëron regjisori në këtë rrjet të popullarizuar.

Ky njëherësh është fëmija i parë për Eduardin, kurse i dyti për moderatoren e njohur pasi ajo ka një djalë nga martesa e saj e mëparshme.

https://www.instagram.com/p/CGDZeDHAtVI/?utm_source=ig_web_copy_link

Të njëjtit njoftuan se po bëhen prindër në ditëlindjen e tyre, saktësisht më 7 maj.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Georgina Rodriguez sërish zgjedh të vishet nga kreatorja Lia Stublla

S.B.

Ryva Kajtazi i rikthehet aktrimit pas shumë vitesh

S.B.

Johnny Depp humb betejën gjyqësore kundër “The Sun” – Gazeta e kishte konsideruar aktorin ‘dhunues’

S.B.

Marina Vjollca shndërrohet në sulltaneshën Hyrrem, merr vëmendje me transformimin e ri

S.B.

“Aromë dashurie” kënga që riktheu Albana Qaton pas 5 vjetësh në ekranet muzikore

T E

Albumi “Wonder” nga Shawn Mendes zë vendin e parë në toplistën “Billboard”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...