Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbana Osmani e nis fundjavën në mënyrën më të mirë

Arbana e nisi fundjavën bashkë me më të dashurit e saj.

Pas javës së ngjeshur përplot me aktivitete në punë, Arbana u ‘arratis’ për pushime në fundjavë, shkruan lajmi.net.

Për dallim nga të tjerët që preferuan bregdetin, moderatorja zgjodhi natyrën për këtë fundjavë se solli fotografitë e para për ndjekësit.

Në ato imazhe, ajo shfaqet në përqafim të Jonit dhe Diellit të vogël, që të tre të lumtur teksa po kalonin kohë bashkë.

Edhe pse nuk e tregoi lokacionin, Arbana duket se po qëndron në Bogë, vend të cilin e viziton shumë shpejt.

Ndryshe, Arbana Osmani është shumë e angazhuar në punën si moderatore.

Sa i përket jetës private, Arbana është në lidhje dashurie me regjisorin Eduard Grishaj. 

Postime të ngjashme

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

D V

Me lëvizje atraktive në video dhe me poza joshëse në fotografi – Angela Martini rrëmben vëmendjen e të gjithëve

D V

Dua Lipa mahnit fansat me dukjen, ndërsa shfaq linjat trupore në bikini nga pushimet në Shqipëri

D V

Është 40 vjeçe dhe Paris Hilton thotë se nuk ka përdorur asnjëherë botoks apo mbushës të ndryshëm

D V

Familja Lipa po shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë të shoqëruar nga kryeministri Edi Rama

D V

“I ke bërë krenarë krejt Kosovën”, Bali Muharremaj pret në takim Gjonin pas suksesit që shënoi në Eurovision 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...