Arbana Osmani i bën Eduartit dedikimin më të ëmbël të dashurisë

Moderatorja Arbana Osmani i ka dedikuar fjalët më të ndjera mbështetjes së saj më të madhe, Eduart Grishajt. Ajo ka publikuar një foto të partnerit në Instastory, duke i shprehur të gjithë dashurinë.

“Nuk ka si ti dhe të dua kaq shumë”, ka shkruar Arbana.


Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e parë e “Big Brother VIP” dhe Eduarti ka qenë një ndihmë dhe mbështetje e madhe për moderatoren.

Related posts

Mbretëresha Elizabeth kërkon autografin e parë në jetën e saj…Dhe ja kujt!

D V

Vera Ora apelon qytetarët e Kosovës që të vaksinohen kundër COVID-19: Vaksina plotëson të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë

D V

Adele me të dashurin e ri në tribunat e NBA, ndjekin nga afër ndeshjen e Lakers me Golden State Warriors

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More