Agjencia Zhurnal.mk

Arbana Osmani largohet nga Top Channel

Moderatorja Arbana Osmani largohet nga ekrani ku ka drejtuar një sërë emisionesh për shumë vite. Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja.

Në një postim në Instagram ajo shkruan: Dita e fundit në Top, e lodhur por e lumtur.

Pas lajmit të divorcit dhe lidhjes së re me regjisorin Eduart Grishaj , duket se kjo lëvizje të jetë ndryshimi tjetër në jetën e Arbanës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...