Agjencia Zhurnal.mk

Arbana Osmani shkruan fjalë të mëdha për Tinka Kurtin

Arbana ka takuar sërish nga afër aktoren Tinka Kurti.

Arbana Osmani ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqet krah aktores së njohur Tinka Kurti, shkruan lajmi.net.

Moderatorja thotë se Tinka është gjithmonë plot jetë dhe me energji të pashtershme, ndërsa shprehet e privilegjuar të e takoi sërish.

“Me te madhen Tinka Kurti te cilen e kam njohur per here te pare nga afer kur ka qene e ftuar ne programin “1001 pse” 8 vite te shkuara ne Top Channel. Qe nga ajo e dite e deri me sot jeta dhe puna na ka takuar disa here, ne dite te hidhura e te embla, dhe Tinka ka qene gjithmone njesoj, plot jete, me humorin e saj te jashtezakonshem dhe me energjine e pashtershme te nje njeriu qe e do jeten po aq sa artin. Fati (dhe Edi) na takoi serish, kete here ne sheshxhirim ku ta shikoje te luante qofte edhe pak minuta ishte nje privilegj❤️ #sofiafilm _“, ka shkruar Arbana.

Për ndryshe, Arbana Osmani është në përgatitje të edicionit të ri të “Dua të të bëj të lumtur”, teksa gjendet në muajt e fundit të shtatzënisë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...