Agjencia Zhurnal.mk

Arbana Osmani shtatzënë sërish? Xhemi Shehu sqaron si qëndron e vërteta

Xhemi Shehu ka treguar nëse Arbana Osmani është vërtetë shtatzënë për herë të dytë.

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu shfaqen shumë shpesh bashkë në publik, shkruan lajmi.net. Në një fotografi që e publikuan së fundi, Arbanës i shihej paksa barku i fryrë dhe kjo mjaftoi që të fillonin thashethemet për shtatzëni të dytë të saj.

Por, ishte mikesha e saj ajo e cila mohoi këto pretendime, pasi iu përgjigj një komentuesi i cili shkroi “Vetëm unë e pashë që Arbana është shtatzënë?”.

“Poo …do bëjë një gjel deti”, ishte përgjigja e Xhemit.

Ndërsa, më tej ajo ripostoi sërish foton dhe ka shkruar “Ka akoma librin e dytë në bark”. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...