Agjencia Zhurnal.mk

Arbenita bën një ndryshim të madh në dukje

Arbenita njihet për stilin e saj me flokë shumë të gjata.

Modelja Arbenita Ismajli, është një prej emrave më të komentuar të momentit së bashku me të dashurin e saj Feron.

Të dy të suksesshëm në fushat me të cilat merren, si ajo ashtu edhe reperi.

Edhe Arbenita është aktive në rrjete sociale dhe në fotot që i poston në sy bien edhe flokët super të gjata.

Mirëpo nëpër media është duke qarkulluar një foto ku Arbenita shihet me flokë më të shkurtëra e nuk është se nuk po i shkojnë edhe të tilla.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...