Arbenita Ismajli demanton lajmet për ndarjen nga Fero në një video të fundit

Kohëve të fundit është raportuar po ashtu për një ndarjes mes Feros dhe modeles Arbenita Ismajli.

Aludimet erdhën pasi çifti nuk ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjete sociale, saktësisht në Instagram.

Megjithatë, kjo është demantuar nga vet partnerja e tij përmes një video të hedhur në InstaStory.

Arbenita Ismajli (Foto: Instagram)

Videoja në fjalë e paraqet Arbenitën dhe Feron në makinë bashkë duke dëgjuar muzikë.

Kjo ka qenë një mënyrë e çiftit për të përgënjeshtruar thashethemet që pushtuan faqet rozë prej ditësh.

Arbenita Ismajli (Foto: Instagram)

Të njëjtit ndërkaq tanimë janë prindër edhe të një vajzë të vogël të quajtur, Nina.

Ata gjithashtu i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë në fillim të këtij viti. 

Related posts

Sa shumë qenka rritur! Gigi Hadid publikon foton e rrallë të së bijës me Bella-n

D V

Robert Berisha dhe Shkurte Gashi bëhen fqinj, blejnë shtëpi në një lagje luksoze të Prishtinës

D V

Dafina Zeqiri publikon në Spotify këngën e re “Karma”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More