Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, thotë se vajza është dhurata më e mirë për të

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të pëlqyerat në fushën e modelingut.

Bukuroshja brune ditë më parë është bërë nënë për herë të parë, ndërsa priti në jetë një vajzë.

Gjatë ditës së sotme (e martë) ajo feston ditëlindjen, ndërsa po pranon urime të shumta.

Këtë e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram, duke ndarë imazhe së bashku me vajzën.

“Dhurata më e mirë për ditëlindje”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Theksojmë se Arbenita së bashku me reperin Fero janë prindër të një vajze, që quhet Nina.

Postime të ngjashme

Tom Cruise rikthen çmimet “Golden Globe” për këtë arsye

S.B.

Gigi Hadid shfaqet pa grim, teksa pozon me vajzën Khai

S.B.

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

S.B.

“Margjelo”, kënga më e re nga Besa dhe Garrido

S.B.

Alex Rodriguez është i shokuar nga mundësia e ribashkimit të ish-të fejuarës së tij J.Lo me aktorin Ben Affleck

S.B.

Albumi i ri i Bebe Rexhës ngjitet i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese në Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...