Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbenita Ismajli ndan me fansat portretin familjar

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, është bërë ndër personat më të komentuar kohëve të fundit.

Sikur karriera profesionale, por edhe jeta private është duke u diskutuar rreth bukuroshes, pasi kishte disa lëvizje kohëve të fundit.

Ndërkohë në një postim të fundit në rrjetin social Instagam, bukuroshja brune ka vendosur të sjell portretin familjar.

Ajo shihej se bashku me reperin Fero, ndërsa në krah kishte të porsalindurën që po flinte.

Të tilla fotografi janë bërë mjaft të shpeshta nga ana e tyre, ndërsa menjëherë po I shpërndajnë në në rrjetin social Instagram.

Kujtojmë se Arbenita dhe Fero u bënë prindër për herë të parë, duke pritur në jetë vajzën Nina.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...