Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

Rreth dy javë më parë ajo u bë nënë e një vajze të quajtur, Nina.

Fjala është për modelen Arbenita Ismajli, e cila së bashku me partnerin e saj, reperin Fero, u bënë prindër për herë të parë më 24 prill.

Dyshja, të cilët po kalojnë çaste të lumtura me foshnjën, duket se akoma nuk e kanë kuptuar faktin se kanë marrë një epitet të ri.

Së fundmi ka qenë modelja nga Kumanova ajo e cila ka bërë një postim në InstaStory duke shtuar se nuk po mund të besojë se është bërë nënë.

“Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë”, ka shkruar ajo.

Ndërsa në një tjetër postim të shpërndarë në Instagram, Arbenita ka vënë në pah këmbët e vajzës së vogël.

Sido që të jetë, Fero dhe modelja Ismajli i dhanë fund beqarisë në shkurt duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë por pa ndonjë ceremoni.

Të njëjtit në një intervistë të fundit deklaruan se kanë dëshirë të kenë shumë fëmijë në të ardhmen.

Postime të ngjashme

Dua Lipa duket sensuale me veshjen ngjyrë portokalli për një ndejë në West Hollywood

Lea Muslija

Rozana Radi vjen me imazhe të ‘nxehta’ nga pushimet

Lea Muslija

Jennifer Garner u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte për darkë me regjisorin JJ Abrams dhe Katie McGrath

Lea Muslija

Cheryl pranon se pushimi i saj një vjeçar nga rrjetet sociale ishte ‘gjëja më e mirë’ për të

Lea Muslija

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Lea Muslija

Në romancën me J.Lo, Ben Affleck nuk harron të iu dedikojë kohë edhe fëmijëve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...