Arbenita Ismajli poston fotografitë ku thekson linjat trupore disa muaj pas lindjes

Modelja bukuroshe ka pozuar për Instagram. Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura.

 

Arbenita e cila është e njohur për bukurinë natyrale, është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Modelja e njohur pak minuta më parë mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, duke treguar format e saj trupore të pabesueshme me veshjen e shkurtër ngjyrë të bardhë.

Related posts

Si rrallëherë, Lori pozon me dekoltenë e hapur

R Zh

Akoma pa filluar mirë mbaroi historia e dashurisë mes Irina Shayk dhe Kanye West

D V

Genta Ismajli në pritje të fëmijës së parë, postohet video me barkun e rrumbullakosur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com