Arbenita Ismajli poza provokuese para pasqyrës, paraqitet tërheqëse në fustan të zi

Arbenita Ismajli është mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe ndan postime të ndryshme me fansat e saj.

 

Modelja e njohur shqiptare, llogarinë personale të Instagram-it e shfrytëzon edhe për të promovuar brendet të ndryshme imazh i të cilave është vet ajo.

Ndërsa, ajo që merr vëmendjen çdo herë janë linjat joshëse të modeles, nga imazhet provokuese që sjell.

Foto: Arbenita Ismajli/InstaStory

Edhe së fundi, Arbenita ka pozuar tërheqëse para pasqyrës e veshur në një fustan të zi, teksa dukej elegante dhe atraktive në të njëjtën kohë.

Bukuroshja dukej më në formë se asnjëherë më parë, duke e dëshmuar edhe një herë se është një nga nënat më joshëse shqiptare.

Foto: Arbenita Ismajli/InstaStory

Kujtojmë që modelja dhe partneri i saj, reperi Fero, në muajin prill u bë prindër për herë të parë.

Related posts

Tayna e kompletuar me klip duetin e ri me L’Algerino

D V

As Rama dhe as Veliaj, Dua Lipa pati vizitën më të këndshme nga…

D V

I feston ditëlindjen vajza, Xhensila dhe Ajka shfaqen me fustana të njëjtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More