Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbenita Ismajli publikon sërish imazhe nga fëmijëria, kësaj radhe me flokë të shkurtra

Arbenita Ismajli vazhdon të jetë ndër modelet shqiptare më të suksesshme.

Ajo tashmë jeton dhe vepron në Angli, aty ku edhe po bën bujë përmes punës së palodhshme që bën.

Derisa sjell gjithmonë fotosesione të ndryshme, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram ajo zgjodhi diçka më ndryshe.

Imazhi që ajo publikoi e shfaqte modelen plot nur, teksa e njëjta ishte realizuar vite më parë.

Flokët e shkurtra bënë që ajo të mos njihet, por pas disa çaste vërehet që është Arbenita.

Postimi i tillë u bë viral në rrjet, pasi është hera e parë që modelja shfaqet me flokë aq të shkurtra.

Postime të ngjashme

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

Taylor Swift, Harry Styles dhe Cardi B – Tre prej 22 artistëve që do të performojnë në “Grammy Awards 2021”

S.B.

Getoar Selimi flet për herë të parë për Agon Amigën: Për të kam bërë më shumë se për veten

S.B.

Dua Lipa fton fansat të shohin performancën e saj në “Grammy Awards 2021”

S.B.

Loredana prezanton veturën e re luksoze të tipit ‘Mercedes G Wagon’

S.B.

Jeta e Alaudin Hamitit si refugjat në Finlandë: Në fillim kam ndier racizëm!

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...