Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbenita Ismajli rikthen imazhet e ëmbla me Feron

Arbenita Ismajli është ndër modelet e njohura, që karrierën e ka përqendruar në Londër.

Përpos kësaj sfere, bukuroshja ka kohë edhe për të dashurin e saj dhe njëherësh reperin, Fero.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Ismajli është shfaqur në krahët e partnerit.

Dyshja janë parë duke marrë poza në makinë, ndërsa shihen të veshur me veshje unike.

Vlen të përmendet se ka disa kohë që modelja nuk është shfaqur me artistin, kurse tani imazhet nuk kanë të ndalur.

Ndërkaq, Fero ende mbetet i shkëputur nga rrjetet sociale, për disa muaj me radhë.

Postime të ngjashme

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

Luana Vjollca poston foto nga darka romantike

D V

Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

D V

Evi Reçi sjell videon muzikore të këngës “Mangava Tut”

D V

Tërheqëse me bikini të zeza – Dua publikon video duke u hedhur nga anija me Anwar, teksa dëgjohet duke folur në shqip

D V

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...