Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbenita Ismajli rikthen vëmendjen në rrjete sociale, publikon një moment intim me Feron

Ata janë duke shijuar lidhjen prej afro dy vitesh.

Fjala është për reperin Fero dhe të dashurën e tij, modelen Arbenita Ismajli, të cilët vazhdojnë të jenë akoma dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Të njëjtit po ashtu janë mjaft aktiv edhe në rrjete sociale, ndërsa reperi nga Gjilani këtë kohë ka qenë më shumë i fokusuar në karrierën e tij.

Së fundmi ishte modelja shqiptare, ajo e cila ka ndarë një moment intim përkrah Feros në InstaStory.

“Nuk e di pse ai dëshiron të bëjë fotografi kur unë jam në gjumë”, ka qenë mbishkrimi i imazhit.

Fero në anën tjetër ka paralajmëruar disa bashkëpunime me emra të njohur të estradës shqiptare.

Një të tillë së shpejti do të publikojë me Blunt dhe Real, gjersa më pas vjen së bashku me Morena Tarakun dhe Genta Ismajlin.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...