Agjencia Zhurnal.mk

Arbenita Ismajli shkëlqen në imazhet e fundit

Modelja e njohur Arbenita Ismajli çdo herë arrin të tërheq vëmendjen e ndjekësve dhe mediave rozë me fizikun e saj.

Ajo ëshë në qendër të vëmendjës që prej lidhjes me reperin e njohur, Fero, por edhe pas ndarjes më të ajo vazhdon të jetë një nga modelet më të komentuara në fushën e showbizit, shkruan Kosovarja.Bukurinë që e posedon Arbenita i magjepsë të gjithë, sidomos në imazhet e fundit të publikuara në rrjetin social “Instagram”.

E veshur më një palë xhinse, dhe një bluzë të bardh që vë në pah shpinën e saj, bukuroshja ka marrë mbi 25 mijë pëlqime e qindra komente për vetëm dy orë.

Andaj, lirshëm mund të themi se Arbenita po shkëlqen në çdo paraqitje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...