Agjencia Zhurnal.mk

Arbenita Ismajli si përherë unike, josh me dukjen në fotosesion

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, vazhdon të jetë ndër më të kërkuarat në fushën e modelingut.

Që një kohë të gjatë ajo ushtron këtë profesion, duke bërë figura e shumë brendeve të njohura.

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur tërheqëse përmes pozave të marra.

View this post on Instagram

💕

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Në dallim prej imazheve të tjera, kësaj radhe ajo ka ndarë me 552 mijë ndjekësit e saj një portret, ku shihet se ka përdorur grim me ngjyra të rënda.

Flokët e lëna mbi supe, ajo ka vendosur që ti bëjë më të lakuara, teksa duart i mban të vendosura afër fytyrës.

View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner 🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Fotografitë e saj, qoftë atraktive apo provokuese po bëhen tejet të komentuara në faqet rozë, e kjo për shkak të bukurisë dhe linjave trupore.

Përndryshe, Arbenita është bërë edhe më e njohur përmes lidhjes së saj me reprin Fero.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...