Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbenita Ismajli sjell imazhe nga fëmijëria, modelja edhe atëherë tërheqëse

Zhurnal Ads

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të popullarizuara në estradën shqiptare.

Bukuroshja brune që një kohë të gjatë jeton dhe vepron në Londër, pasi edhe karriera e saj është më qendër në atë vend.

Ajo në rrjete sociale mban të azhurnuar 570 mijë ndjekësit përmes imazheve nga përditshmëria.

Ndërkaq, mundësi tjetër u ka dhënë fansave në një postim të fundit ku publikoi një fotografi nga fëmijëria.

Sikurse edhe në ditët e sotme, edhe në moshën e vogël Arbenita barte të njëjtin nur.

https://www.instagram.com/p/CFKgl6_lQEA/?utm_source=ig_web_copy_link

Përndryshe, modelja e njohur tashmë është bërë tejet e kërkuar në fushën e modelingut, teksa edhe po korr sukses të madh.

Zhurnal Ads
https://www.instagram.com/p/CEXDNTTFOEg/?utm_source=ig_web_copy_link
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rita Ora nis hetimet për të zbuluar se kush e spiunoi në polici për festën e paligjshme të organizuar gjatë periudhës së izolimit

S.B.

Kanye West harxhoi 9 milionë dollarë për 60 mijë vota

Z H

Rita Ora rrezikon të mbetet e bllokuar në Bullgari për Vitin e Ri, pasi qeveria ka ndaluar fluturimet për në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

Elvana Gjata merr lule nga mashkulli i jetës: Më të bukurat m’i jep ti

S.B.

Linda Halimi sjell sërish ndjesinë e verës me pozat e reja me bikini

S.B.

Zbulohet shuma, kaq mijëra franga ka paguar Loredana deri tash për ta hequr qafe prokurorinë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...