Arbenita Ismajli tregon linjat tërheqëse të trupit, në imazhet e reja në Instagram

Arbenita Ismajli është një prej mamave më joshëse të showbizz-it shqiptar.

 

Modelja bukuroshe pak muaj më parë u nënë për të parën herë dhe tashmë ka arritur që t’i rikthej linjat trupore.

Bukuroshja ka shfaq format e tonifikuara në disa imazhe që ka sjellë së fundi në llogarinë e Instagramit. E veshur në një fustan të ngushtë që ia theksonte format, Arbenita dukej më tërheqëse se asnjëherë më parë.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Modelja që ndiqet nga më shumë se 600 mijë ndjekësve, pranoi komente të shumta nga fansat e saj.

Rikujtojmë që Arbenita është e martuar me reperin, Fero, çifti janë bërë prindër të një vajze në prill të këtij viti.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Ndërkohë, ata së fundmi shijuan pushimet në Mal të Zi, nga ku postuan imazhe të ndryshme familjare. 

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Related posts

Nuk do t’i njihni; Meghan Markle dhe shumë Vipa të tjerë më flokët natyrale, duken krejtësisht ndryshe

D V

Pas sulmit të Britneyt ndaj shërbëtores, rasti dërgohet në prokurori

Lea Muslija

Urimi i Afronës për ditëlindjen e Bleros

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com