Agjencia Zhurnal.mk

Arbenita si “nuse”, vesh fustan të bardhë dhe pozon në prehërin e Feros

Ata janë çifti më i dashur për publikun.

Modelja Arbenita Ismajli është një prej emrave më të komentuar të momentit, e gjithë kjo shkak i lidhjes së dashurisë dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net. Ajo njihet si një ndër femrat tërheqëse e cila karrierën e ka nisur e po e vazhdon jashtë vendit.

Suksese po arrin edhe Fero i cila ka performuar dje në ‘Alba Festival’, festival ky që mblodhi emra të shumtë të estradës, edhe Rita Orën.

Ajo çfarë ra në sy po ashtu është se e ka shoqëruar e dashura e tij Arbenita e cila më pas ka pozuar në prehërin e reperit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...