Agjencia Zhurnal.mk

Arbenita vazhdon të vë në pah figurën trupore me imazhet e reja

Arbenita Ismajli është ndër modelet shqiptare më të ndjekura në Instagram, ku numëron afro gjysmë milion ndjekës.

Profili i saj në këtë rrjet social është i mbushur me imazhe që vënë në plan të parë dukjen dhe figurën trupore të bukuroshes.

Duke qenë se angazhimi i saj ka të bëjë me reklamimin e brendeve të ndryshme, për këtë i shërbejnë për mrekulli linjat mahnitëse trupore.

View this post on Instagram

@fashionnova fashionnova

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Porse, e dashura e Feros arrin të tërheqë vëmendje edhe me pozat e zakonshme që i publikon nga përditshmëria e saj, të cilat marrin pëlqime të shumta.

View this post on Instagram

👠 @fashionnova

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Në këtë përmbledhje jua sjellim disa fotografi, të cilat Arbenita i ka shpërndarë në Instagram gjatë fundjavës.

View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...