Agjencia Zhurnal.mk

Arbenita vjen tërheqëse me pozat nga shtrati dhe me të brendshme që theksojnë linjat e saj

Modelja shqiptare që bën karrierë ndërkombëtare, Arbenita Ismajli, është mjaft e pëlqyer për dukjen e saj.

Bukuroshja numëron mbi 550 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe të ndryshme, shumë prej të cilave ngacmojnë imagjinatën.

Këto ditë i ka sjellë disa fotografi, në të cilat ka pozuar në krevat duke theksuar figurën e pëlqyer trupore.

Në njërën nga pozat e realizuar në profil, modelja i ka treguar linjat e admiruara trupore. Ndërkaq, nuk ka munguar edhe vënia në pah e pjesës së pasme të fizikut të saj.

Pos dukjes së mrekullueshme, Arbenita ka qenë mjaft e përfolur në faqet rozë edhe për shkak të lidhjes së saj me reperin e njohur, Fero.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...