Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Arbenitës po i mungojnë puthjet e Feros

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli po e ndien mungesën e të dashurit të saj, reperit Fero

Këtë ajo e ka treguar me anë të një fotoje që ka postuar në Instagram e ku ka shkruar se po i mungojnë puthjet e Feros.

“Personi që po ju mungon për momentin”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

View this post on Instagram

@ the person you're missing right now🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Arbenita dhe Fero ka kohë që janë të lidhur me njëri tjetrin, edhe pse lidhja e tyre është karakterizuar si një lidhje tepër jo stabile.

Ata shpesh janë ndarë por edhe janë ribashkuar. Për momentin, ajo që ka mundur ti ndajë ata është pandemia e koronavirusit, edhe pse Fero është thënë se është në Gjermani gjatë kësaj periudhe.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...