Arber Bellegu shenon fitoren e pestë në PRO

Arber Bellegu ka arritur fitoren e tij te peste ne boksin profesionist duke mposhtur kësaj radhe gjermanin Marcel Sobzak. “Nga fillimi i ndeshjes jam munduar ta mposhti kundërshtarin me ndërprerje kështu qe nga fillimi i raundit unë isha ne sulm dhe ja arrita qëllimit që të mposht kundërshtarin tim me ndërprerje. Jam i kënaqur me atë qe kam treguar ne ring edhe pse ketë ndeshje e kam pranuar vetëm 1 jave më parë”, tha Bellegu duke shtuar se ndeshjen e tij të ardhshme do ta ketë pas 1 muaji.

 

Related posts

Mourinho: Nuk mund t’i lihet fati i një shteti një 19-vjeçari

Z H

Real Madridi ka bërë deri më tani 17 lëvizje në këtë afat kalimtar – por në fund mund të mos vlejnë dhe aq

D V

Djelmoshat tanë pas triumfit në Gjeorgji nisen për në Kosovë: Kthehemi fitimtarë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com