Arbnora Ademaj bën debutimin zyrtarisht në kinematografinë turke, sot nis me serialin “Kirik Hayatlar”

Modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Arbnora Ademaj, duket se është zyrtarisht gati për të nisur karrierën në kinematografinë turke.

 

Ajo prej muajsh ka nisur xhirimet e serialit të ri turk të quajtur “Kirk Hayatlar” që në shqip do të thotë “Jeta e thyer”.

Së fundmi, bukuroshja nga Kosova ka njoftuar se seriali do të fillojë transmetimin sot nga data 23 gusht dhe do të shfaqet në kanalin e Turqisë “Kanal D” çdo të hënë nga ora 11:00.

“Kırık Hayatlar” është një film dramë turke e vitit 1965, drejtuar nga Halit Refig dhe luajnë aktorët e njohur si: Belgin Doruk, Cüneyt Arkın dhe Nebahat Çehre. Arbnora për një kohë ishte zhvendosur në shtetin turk teksa po vazhdonte të perfeksiononte rolin dhe gjuhën turke.

Sido që të jetë, presim të shohim në vijim se di do të jetë rrjedha dhe rolin e saktë të Ademajt.

E njëjta deri më tani ka korrë suksese të mëdha edhe në fushën e modelingut.

Related posts

Mbesa e princeshë Dianës vazhdon të tërheqë vëmendjen e medieve, veshja e saj i thotë të gjitha

D V

Megi Pojani ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More