Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arbnora Ademaj ka gjetur një “dashuri” në Tiranë

E bukur e sukseshme dhe femra më “in” e show bizit. Kjo është Arbnora Ademi, që me daljet e saja publike dhe instagramin e saj shumë të ndjekur të lë pa frymë. Ne kemi zbuluar se ajo e viziton shpesh Tiranën dhe jo vetëm me ftesa plot nga mediat atje por ajo ka gjetur një “dashuri” dhe gjeja e parë që bën shkon te dashuria e saj, për të qenë gjithmonë në top formë dhe më e bukur te klinika e mjekësisë estetike Allure Beauty. E bukura Arbnora ka zgjedhur si shumë VIPA të jetë aty duke ju besuar profesionistëve të bukurisë. Ditët e fundit vajza më e fortë e show-bizit na prezantoi një super makinë G Clas që i shkon mjaft shtatlatësisë dhe elegancës së saj, e si duket tani Tiranën do ta ketë më afër.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...