Agjencia Zhurnal.mk

Arbnora feston ditëlindjen, e nis ditën me surpriza

Ish- Miss Kosova, modelja dhe prezantuesja kosovare, Arbnora Ademaj sot ka ditëlindjen.

Ajo ka mbushur 31 vjet dhe këtë ditë të veçantë e nisi me një ëmbëlsirë, shkruan Indeksonline.

Ajo postoi një fotografi në Instagram, ku tha se i ishte bërë një surprizë.

Arbnora publikoi edhe disa fotografi në Instastory, ku ishte me miqtë e saj në një restorant në Prishtinë.

Së fundi bukuroshja është përfolur për një bashkëpunim të mundshëm me aktorin e njohur turk Kenan Imirzaliogu, apo siç njihet nga publiku shqiptar si “Mehmet Kosova”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...