Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arday dhe Leron sjellin bashkëpunimin e ri “Whoopty Remake”

Rep-artistët e rinj të estradës, Arday dhe Leron, kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Whoopty Remake”, mban titullin kjo këngë, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Për muzikën dhe tekstin janë kujdesur vet dyshja interpretuese, ndërsa masteringu i është besuar Bergin Demaj.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Prishtinë.

Ky bashkëpunim mes Arday dhe Leron duket të jetë pritur mirë nga fansat e reperëve, të cilët nuk i kanë kursyer komentet pozitive në YouTube.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...