Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ardian Bujupi kërkon një ‘përballje’ me Capital T, pasi deklaroi se famën e ka falë tij

Zhurnal Ads

Ata janë dy nga artistët më të pëlqyer e më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar.

Fjala është për Ardian Bujupin dhe Capital T, të cilët duket se kohëve të fundit kanë prishur raportet me njëri-tjetrin.

Kjo pasi Trim Ademi (emri i vërtetë) në paraqitjet e fundit televizive derisa po fliste për Bujupin, në një mënyrë lë të kuptohej se famën, suksesin dhe të arriturat i ka falë bashkëpunimeve me të.

Pas gjithë kësaj, duket se një reagim nuk ka munguar as nga artisti shqiptar i cili jeton dhe vepron në Gjermani.

Ardiani ka bërë një postim në InstaStory, duke kërkuar një ‘përballje live’ me Capital T, për t’i shprehur meritat dhe sukseset e kujt kanë qenë.

“Nëse ja nisim këtë punë vlla mos fol mas shpine por hina live dhe i shprehim gjërat. Sukseset dhe meritat e kujt kanë qenë këngët etj etj”, ka shkruar ai.

Të njëjtit kanë një projekt së bashku të titulluar “Andiamo”, i cili në YouTube numëron mbi 90 milionë klikime.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Reperi gjerman Zuna shpërndan ndihma për 600 familje në Kosovë

T E

Leonora Jakupi merr vëmendjen me dukjen atraktive në imazhet e reja

admin

Beatrix Ramosaj vjen me poza atraktive, thekson linjat trupore

S.B.

A ishte Harry Styles një arsye për ndarjen e Olivia Wilde nga Jason Sudeikis?

S.B.

Jason Statham dhe Rosie Huntington-Whiteley zhvendosen në Londër, blejnë shtëpi luksoze 7.5 milionë funte

S.B.

Stresi nuk mendon të ribashkohet sërish me Keisin

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...