Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ardian Bujupi lanson projektin e ri muzikor “Paname”

Ardian Bujupi është këngëtari shqiptar që pëlqehet në masë të madhe për audiencën e gjerë.

Ai në rrjete sociale është tejet aktiv, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme projekte të shumta muzikore.

Ndërkohë, në një postim të fundit në Instagram, artisti ka bërë të ditur se ka lansuar këngën e re.

“Paname” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur Edin Dzinic.

Derisa në klip ai shfaqej me plot stil, xhirimet për këngëtarin kësaj radhe i ka bërë Leeroy Klauhs.

Vlen të përmendet se që në minutat e parë të lansimit, kënga është pritur mirë nga admiruesit e muzikës së tij.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...