Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ardian Bujupi po vjen në bashkëpunim me këtë artist

Ardiani ka zbuluar detajet e këngës së re.

Këngëtari Ardian Bujupi nuk e ka ndërmend të ndalet së punuari projekte të reja muzikore.

Pak ditë pasi solli mini-albumin e ri, Ardiani zbuloi detaje rreth këngëve të reja që i sjell gjatë kësaj sezone.

Përmes postimit të fundit, ai njoftoi se kënga e tij e re është në bashkëpunim me Dystinct dhe lansohet shumë shpejt.

Postime të ngjashme

Dua Lipa jep lajmin se “Sunny Hill Festival” tashmë e ka Prishtinën si adresë të përhershme

Dafina Vidishiqi

Fifi ndau imazhin me dukje natyrale nga pushimet

Dafina Vidishiqi

Rina Balaj tha se kënga e re “Balerina” po vjen së shpejti

Dafina Vidishiqi

Jennifer Lopez pozon mes policëve tërheqës

Dafina Vidishiqi

Sylvester Stallone nuk heq dorë nga palestra edhe në moshën 74-vjeçare

Dafina Vidishiqi

Dafina Zeqiri jep sinjal për albumin

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...