Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ardian Bujupi publikon këngën e re “Juliet”

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Juliet” mban titullin kënga e tij e re, e cila është e zhanrit RnB në sensin e baladës.

Kënga është punuar nga producenti Çelik Lipa, ndërsa për tekstin është kujdesur vet Ardiani.

“Juliet” është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Gjermani,

Në klipin e këngës, Ardiani shfaqet mjaft me stil, duke mos i zhgënjyer sërish fansat me paraqitjen e tij,

Ai është shumë aktiv në industrinë e muzikës, duke publikuar këngë të shumta për tregun vendor dhe gjerman, të cilat priten gjithnjë mirë nga fansat e tij.

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...