Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ardian Bujupi sjell në treg “Nichts für immer”

Këngëtari ka lansuar projektin e fundit muzikor.

Ardian Bujupi pak kohë më parë kishte paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Kurse sot (29 janar) ka prezantuar para fansave këngën e premtuar.

“Nichts für immer” mban titullin kënga e re e këngëtarit të njohur, të cilës ia ka shoqëruar një video mjaft provokuese.

Mix masterin nga HP Mastering dhe drejtuar nga Dominik Braz Bittrich, këngën mund ta dëgjoni duke klikuar në ‘linkun’ poshtë.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...