Agjencia Zhurnal.mk

Ardian Bujupi ‘tmerron’ ndjekësit në Instagram, shfaqet me kokë të gjakosur

Ardian Bujupi shfaqet i gjakosur në Instagram.

Këngëtari Ardian Bujupi i ka ‘tmerruar’ ndjekësit e tij me fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net. Në një prej postimeve Ardiani shihet se e ka kokën e gjakosur dhe pranë imazhit nuk ka shkruar asgjë.

Këngëtari nuk ka sqaruar se ku u lëndua dhe çfarë konkretisht ndodhi mirëpo vetëm e ka ndarë këtë imazh me ndjekësit.

Se çfarë ndodhi konkretisht dhe përse e publikoi një foto të tillë sigurisht se këngëtari do ta jap sqarimin më pas.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...