Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ardian Bujupi zbulon datën e saktë të lansimit të këngës së re

Muajin e kaluar, këngëtari Ardian Bujupi bëri bujë të madhe me disa postime që ndau në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për fotografitë ku shfaqej i gjakosur në fytyrë dhe që bëri të mendohej se kishte të bënte me një aksident me makinë.

Megjithatë, ai më pas njoftoi fansat se imazhet ishin pjesë e prapaskenave të videoklipit të ri.

Për këtë të fundit, artisti shqiptar tregoi më shumë detaje pasi pritet të lansohet brenda pak ditësh.

Në një njoftim të ndarë në Instagram, Ardiani zbulon se klipi i ri do të lansohet më 29 janar.

“Vazhdon, 29.01”, ka shkruar ai.

E fundit këngë e publikuar nga Ardiani mbetet “Juliet”, që deri më tani ka grumbulluar katër milionë klikime.

Postime të ngjashme

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...