Ardijan Muça mirëpret në takim forumin rinor BDI

Shkup, 24 shtator – Përfaqësues të Forumit rinor të BDI-së Abdullah Demiri dhe Suelja Pajaziti, sot kanë realizuar takim pune me drejtorin NP “Parqe dhe gjelbërime”, Ardijan Muça.

Në fokus të takimit ishin projektet e forumit rinor, për të cilat Muça ka ofruar mbështetje të pa rezervë në implementimin e tyre.

“Sot realizuam takim me drejtorin e Parqeve dhe gjelbërimeve z.Ardijan Muca, i cili na priti jashtzakonisht shumë mirë neve si forum rinor, duke na ofruar mbështetje të madhe për realizimin e projekteve tona.

Ne si forum rinor gjithmon jemi të hapur per bashkëpunime me të gjithë , për të ringjallur rinin të jemi më aktiv dhe të punojmë për një të ardhme më të mirë!”, thuhet në njoftimin.

Related posts

Në vend të karantinës, edhe katër banorë të Gostivarit kanë ikur përmes kufirit

Z H

Mot me diell me vranësira të vogla

Z H

Kasami nga Zhelina: Ne nuk gjuajmë me armë, por “plasim” para qytetarëve projektet dhe sukseset tona

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More