Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arestohen dy persona në Shkup, posedonin marihuanë

Mbrëmë 30 minuta pas mesnatës, siç informon MPB, nëpunësit policorë nga SPB-Shkup në rajopnin e Karposhit e kanë privuar nga liria O.K.(21) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Gjithashu, mbrëmë në orën 20.00, nëpunësit policorë nga SPB-Shkup në Vodno të Mesme e kanë privuar nga liria F.N.(35) nga Shkupi, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës, rrokulliset kamioni

D V

Ndërron jetë një i burgosur në Idrizovë

D V

Arrestohen dy persona të kërkuar nga policia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...