Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arestohen tre persona në Tetovë, policia u gjeti kokainë

Në datën 23.12.2020 rreth orës 19.30, në autostradën Tetovë-Shkup,  në afërsi të pikës pagesore Zhelinë, nëpunësit policorë të SPB-Tetovë i kanë privuar nga liria B.S.(31), A.Sh.(32) dhe I.H.(31), të tre nga Gradeci i Gostivarit. Gjatë kontrollit të tyre dhe automjetit “Mercedes”, me targa të huaja, që po drejtonte B.S., është gjetur kokainë. Ato janë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rrastit do të vijojnë parashtresa adekuate.

Postime të ngjashme

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

S.B.

Lëndohet rëndë vozitësi pasi humbi kontrollin ndaj automjetit

S.B.

Arrestohet 23-vjeçari në aeroportin e Shkupit, e kërkonte Gjykata Penale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...