Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Argjira Spanca kujton babanë e ndjerë

Argjira Spanca thotë se ka qenë shumë e afërt me të atin dhe e vogël dilte përherë me të: “Më merrte me vete në mal, dilnim për gjueti, ishim shumë të afërt”.

E pyetur nga Ervin Kurti për marrëdhënien që ka pasur me babanë, Argjira është përlotur dhe ka treguar ndjesitë e saj.

Moderatorja dhe influencerja ka rrëfyer se pavarësisht se nuk është më fizikisht, e ndjen prezencën e tij çdo ditë – transmeton Top Channel.

“Kur mendoj ta bëj apo jo diçka, gjithmonë pyes veten si do të donte babi, më duket se më ndjek në çdo hap”.

Moderatorja shton se shumë aftësi artistike të saj i ka trashëguar nga i ati, sepse ai ishte artist në pikturë, skulpturë dhe fusha të tjera.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...